خانه / اخبار / تجلیل از بانوان شاغل مرکز در جلسه پایانی سال ۹۶ مرکز سمنان( شاهرود)
?

تجلیل از بانوان شاغل مرکز در جلسه پایانی سال ۹۶ مرکز سمنان( شاهرود)

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان(شاهرود)، در جلسه پایانی سال ۹۶ از بانوان شاغل مرکز تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم دکتر دزیانیان رئیس مرکز با گرامیداشت میلاد با سعادت و سراسر نور و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از خدمات و زحمات بانوان شاغل در مرکز با تقدیر نامه و اهدائ جوایزی تجلیل به عمل آورد.

وی در ادامه سپس با اشاره عملکرد مرکز در سال جاری، اجرای ۵۰ طرح موثر پژوهشی و ۴۰۰۰ میلیون ریال قرار داد پژوهشی با بخش خصوصی را از اقدامات موثر حوزه پژوهش و فناوری مرکز در سال جاری عنوان نمود.

ایشان اقدامات حوزه آموزشی مرکز در آموزش بهره برداران، کارکنان و آموزش رسمی(علمی کاربردی و کاردانش) در سال ۹۶ را مثبت ارزیابی کرد و از کسب رکورد ۱۱۰ کارگاه آموزشی برای بهره برداران در طول سال توسط مرکز خبر داد.

رئیس مرکز در ادامه به کارنامه مثبت معاونت پشتیبانی مرکز اشاره نمود که از جمله این اقدامات می توان به تجهیز و نوسازی سه آزمایشگاه در مرکز، احداث ساختمان مرکز رشد، شروع ساخت سالن چند منظوره ورزشی مرکز، تجهیز و نوسازی ۲ مامورسرا، اصلاح زیر ساختهای شبکه آبیاری ایستگاههای بسطام، پسته دامغان و میامی و عملیات آسفالت معابر حوزه پژوهشی اشاره نمود.

دکتر دزیانیان با ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در اصلاح ساختار تشکیلات نیروی انسانی مرکز و نظام جدید ارزشیابی کارکنان از کسب مجوز سازمان تات برای جذب نیروی انسانی در حوزه های تخصصی، اداری و مالی در سالهای آتی خبر داد.

در انتهای مراسم رئیس مرکز با توجه به پایان سال ضمن تشکر و رضایت مندی از زحمات همکاران در سال جاری برایشان سال خوب و همراه با موفقیتی را آرزو نمود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های ستاره دار را پر کنید. *

*