خانه / اخبار / برگزاری جلسه ارتقاء بهره وری مرکز

برگزاری جلسه ارتقاء بهره وری مرکز

جلسه ارتقاء بهره وری مرکز در تاریخ ۱۰ دی ماه سال جاری در سالن جلسات مرکز تشکیل شد. در ابتدای این جلسه دکتر دزیانیان رئیس مرکز با گرامیداشت سالروز ۹ دی، روز حمایت از نظام و میثاق با ولایت، دستور جلسه را تشریح نمود.وی ۶ وظیفه مهم سازمان را بیان نمود که مرکز روی ۴ حوزه:تحقیقات،آموزش،ترویج و تولید نهال و بذر تمرکز کرده است.ایشان ادغام تحقیقات و آموزش را از تدابیر موثر مدیریت سازمان تات دانست که موجب هم افزایی مرکز از نظر نیروی انسانی و امکانات شده است و اعلام نمود که قسمتی از بازسازی و نوسازی مرکز انجام شده و بخشی نیز در حال انجام است.

دکتر دزیانیان سپس به جذب اعتبارات در قالب اسناد خزانه اسلامی اشاره نمود که قرار است   با استفاده از آن بازسازی سیستم های آبیاری و زیرساختها انجام شود.

رئیس مرکز در ادامه به ارتقاء بهره وری در همه حوزه ها اشاره کرد و بیان نمود که بایستی گزارشهای مستمر عملکرد از حوزه های آموزشی ،تحقیقاتی ،اداری و مالی به صورت دوره ای انجام گیرد و ملاک ارزشیابی همکاران ارائه به موقع گزارش عملکرد و توانمندی آنان می باشد.

وی پتانسیل آموزشی مرکز را خوب ارزیابی کرد و خواستار توجه جدی به آموزش همه اقشار جامعه بر اساس نیازسنجی آموزشی آنان شد(مانند آموزش ایجاد و نگهداری باغ شهرها).

دکتردزیانیان ، تفاهم با انجمن نظام صنفی برای رشته های علمی کاربردی،رسیدن به نقطه مشترک با آموزش و پرورش و پی گیری در آموزش کارکنان را از اقدامات اخیر در زمینه آموزشی مرکز عنوان نمود.

سپس هر یک از همکاران در زمینه های کاری خود نقطه نظراتی را عنوان نمودند و پیشنهادات موثری ارائه گردید و مقرر شد این جلسات به طور منظم ادامه یابد.

?