خانه / اخبار / بازدید دکتر بصام معاون آموزش سازمان تات و رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی کشور از مرکز شاهرود

بازدید دکتر بصام معاون آموزش سازمان تات و رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی کشور از مرکز شاهرود

به گزارش روابط عمومی مرکز، دکتر سید جلال الدین بصام معاون آموزش سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی کشور و هیئت همراه  در ۱۶ مرداد ماه سال جاری ضمن بازدید از طرح روستای بدون بیکار در روستای ابر از  مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان(شاهرود) بازدید به عمل آوردند. سپس دکتر بصام در جلسه ای با شرکت رئیس و همکاران حوزه آموزشی مرکز شرکت نمودند.در این جلسه دکتر دزیانیان رئیس مرکز ضمن خیر مقدم به بیان اقدامات و دستاورد های مرکز به خصوص در حوزه آموزشی پرداختند. سپس دکتر نیکنام معاون آموزشی مرکز برنامه ها و مشکلات مرکز را بیان کردند و سپس حاضرین در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در ادامه این جلسه دکتر بصام در سخنانی به طرح کارآفرینی حین تحصیل اشاره کردند که اعضای هیات علمی در این طرح به عنوان استاد ناظر معرفی می شوند. معاون سازمان، آموزش کاردانش را از اهداف کلیدی سازمان معرفی نمودند. وی با اشاره به آموزش بهره برداران کشاورزی بر افزایش این آموزش ها تا رده های ماهر، نیمه ماهر و استاد کار تاکید کردند.رئیس موسسه علمی کاربردی، سپس بر اجرای جشنواره کارآفرینی در مرکز شاهرود تاکید کردند. در پایان جلسه دکتر بصام ضمن تشکر از زحمات رئیس و همکاران آموزشی مرکز برای رفع مشکلات مطرح شده آنها قول مساعدت لازم را دادند.